Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Please enter a numeric value
ru: Пожалуйста введите числовое значение

en: Amount
ru: Сумма

en: Operator
ru: Оператор

en: Cart
ru: Корзина

en: Discount
ru: Скидка

en: Product
ru: Товар

en: Reason
ru: Причина

en: Apply
ru: Применить

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Please select
ru: Пожалуйста, выберите
