Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Amount
sv: Belopp

en: Cart
sv: Varukorg

en: Discount
sv: Rabatt

en: Product
sv: Vara

en: Reason
sv: Orsak

en: Apply
sv: Applicera

en: Please select
sv: Vänligen välj
