Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Amount
tr: Miktar

en: Operator
tr: İşletmen

en: Cart
tr: Sepet

en: Discount
tr: İndirim

en: Product
tr: Ürün

en: Reason
tr: Sebep

en: Apply
tr: Uygula

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz
