Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Amount
vi: Số lượng

en: Operator
vi: Toán tử

en: Cart
vi: Giỏ hàng

en: Discount
vi: Giảm giá

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Reason
vi: Lí do

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Please select
vi: Vui lòng chọn
