Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Amount
fa: مقدار

en: Operator
fa: عملگر

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Discount
fa: تخفیف

en: Product
fa: محصول

en: Reason
fa: دلیل

en: Apply
fa: تایید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Please select
fa: لطفا انتخاب کنید

en: Ubercart
fa: آبرکارت
