Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Amount
he: כמות

en: Operator
he: אופרטור

en: Cart
he: סל קניות

en: Discount
he: הנחה

en: Product
he: מוצר

en: Reason
he: סיבה

en: Apply
he: החל

en: Please select
he: נא לבחור
