Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Amount
hr: Iznos

en: Cart
hr: Košarica

en: Product
hr: Proizvod

en: Apply
hr: Primjeni

en: Please select
hr: Molimo odaberite
