Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Amount
hu: Összeg

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Cart
hu: Kosár

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Product
hu: Termék

en: Reason
hu: Ok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Please select
hu: Választás szükséges

en: Ubercart
hu: Übercart
