Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Amount
id: Jumlah

en: Cart
id: Keranjang

en: Discount
id: Diskon

en: Product
id: Produk

en: Reason
id: Alasan

en: Apply
id: Terapkan

en: Please select
id: Silahkan pilih
