Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Amount
lt: Suma

en: Operator
lt: Operatorius

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Product
lt: Prekė

en: Reason
lt: Priežastis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti
