Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Amount
nl: Bedrag

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Discount
nl: Korting

en: Reason
nl: Reden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Please select
nl: Maak een keuze
