Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Amount
sk: Množstvo

en: Operator
sk: Operátor

en: Cart
sk: Košík

en: Discount
sk: Zľava

en: Product
sk: Produkt

en: Reason
sk: Dôvod

en: Apply
sk: Použiť

en: Please select
sk: Prosím vyberte si
