Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Please enter a numeric value
uk: Будь ласка введіть числове значення

en: Amount
uk: Величина

en: Operator
uk: Оператор

en: Cart
uk: Кошик

en: Discount
uk: Знижка

en: Product
uk: Товар

en: Reason
uk: Підстава

en: Apply
uk: Застосувати

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір
