Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Priority
af: Prioriteit

en: view
af: bekyk

en: Container
af: Houer

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: configure
af: verstel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Order
af: Bestelling

en: Container name
af: Houernaam
