Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: configure
ast: configurar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Order
ast: Orde
