Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Priority
bg: Приоритет

en: view
bg: преглед

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Length
bg: Времетраене

en: configure
bg: конфигурирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Order
bg: Поръчка

en: Container name
bg: Име на контейнера

en: Package ID
bg: ID на пакета

en: Product class
bg: Клас продукт

en: View orders
bg: Виж поръчките
