Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Order
bn: ক্রম
