Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Container name
bo: འཇུག་སྣོད་ཀྱི་མིང
