Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Priority
bs: Prioritet

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: configure
bs: podesi

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Order
bs: Poredak

en: Container name
bs: Ime kontejnera
