Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Priority
ca: Prioritat

en: view
ca: mostra

en: Container
ca: Contenidor

en: Containers
ca: Contenidors

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en:  and
ca:  i

en: Length
ca: Llargada

en: configure
ca: configura

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Company
ca: Empresa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Destination
ca: Destí

en: Class
ca: Classe

en: Order
ca: Ordre

en: Rules
ca: Regles

en: Units
ca: Unitats

en: Parcel Post
ca: Paquets postals

en: Inches
ca: Polzades

en: Feet
ca: Peus

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Container name
ca: Nom de contenidor

en: Package type
ca: Tipus de paquet

en: Centimeters
ca: Centímetres

en: Millimeters
ca: Mil·límetres

en: Product class
ca: Classe de producte

en: View orders
ca: Mostra les comandes

en: Manage classes
ca: Gestiona les classes

en: conditions
ca: condicions

en:  page.
ca:  pàgina.
