Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: view
cs: zobrazit

en: Container
cs: Kontejner

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Length
cs: Délka

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: configure
cs: nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: print
cs: tisk

en: Company
cs: Společnost

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Destination
cs: Cíl

en: Class
cs: Třída

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Inches
cs: Palce

en: Feet
cs: Stopa

en: Container name
cs: Název kontejneru

en: Invalid e-mail address.
cs: Neplatná e-mailová adresa.

en: Package ID
cs: ID balíku

en: Package type
cs: Typ balíku

en: packing slip
cs: dodací list

en: Ship date
cs: Datum expedice

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Centimeters
cs: Centimetry

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Save shipment
cs: Uložit expedici

en: Product class
cs: Třída produktu

en: View orders
cs: Zobrazit objednávky

en: Manage classes
cs: Druhy zboží

en: conditions
cs: podmínky
