Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: view
cy: gweld

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en:  and
cy:  ac

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: print
cy: argraffu

en: Company
cy: Cwmni

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Order
cy: Trefn

en: Installation
cy: Gosodiad

en: Container name
cy: Enw'r cynhwysydd
