Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Container name
dz: འཛིན་སྣོད་མིང་།
