Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: view
el: προβολή

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Length
el: Μήκος

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: configure
el: ρύθμιση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: print
el: εκτύπωση

en: Company
el: Εταιρία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Destination
el: Προορισμός

en: Class
el: Κλάση

en: Order
el: Σειρά

en: Units
el: Μονάδες

en: Feet
el: Πόδια

en: Container name
el: Όνομα φακέλου

en: Invalid e-mail address.
el: Άκυρη ηλεκτρονική διεύθυνση.

en: Package ID
el: ID πακέτου

en: Package type
el: Τύπος πακέτου

en: View orders
el: Εμφάνιση παραγγελιών
