Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: configure
eo: agordu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Order
eo: Ordo

en: Rules
eo: Reguloj

en: Container name
eo: Uja nomo
