Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Priority
et: Tähtsus

en: view
et: näita

en: Container
et: Konteiner

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en:  and
et:  ja

en: Length
et: Pikkus

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: configure
et: seadista

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Company
et: Asutus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Class
et: Klass

en: Order
et: Järjestus

en: Rules
et: Reeglid

en: Units
et: Ühikud

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Container name
et: Konteineri nimi

en: Invalid e-mail address.
et: Sobimatu meiliaadress.

en: Package ID
et: Paki ID

en: Package type
et: Paki tüüp

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: View orders
et: Vaata tellimusi

en: Manage classes
et: Klasside haldamine

en: Capacity
et: Maht
