Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: view
eu: ikusi

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Length
eu: Luzera

en: configure
eu: konfiguratu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Destination
eu: Helbidea

en: Order
eu: Ordena

en: Rules
eu: Erregelak

en: Container name
eu: Edukiontziaren izena
