Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Priority
fi: Tärkeys

en: view
fi: näkymä

en: Container
fi: Säiliö

en: Containers
fi: Säiliöt

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en:  and
fi:  ja

en: Length
fi: Pituus

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: configure
fi: Muokkaa

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Company
fi: Yritys

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Destination
fi: Kohde

en: Class
fi: Luokka

en: Order
fi: Järjestys

en: Rules
fi: Säännöt

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Inches
fi: Tuumat

en: Feet
fi: Jalat

en: Installation
fi: Asennus

en: Container name
fi: Säiliön nimi

en: Invalid e-mail address.
fi: Väärä sähköpostiosoite.

en: Package ID
fi: Pakkauksen ID-tunnus

en: Package type
fi: Pakkaustyyppi

en: packing slip
fi: Pakkauslappu

en: Ship date
fi: Toimituspäivämäärä

en: Centimeters
fi: Sentit

en: Save shipment
fi: Tallenna toimitus

en: View orders
fi: Selaa tilauksia

en: Manage classes
fi: Hallitse luokkia

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Capacity
fi: Kapasiteetti
