Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: view
fil: tingnan

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: configure
fil: ayusin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
