Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Priority
gl: Prioridade

en: view
gl: vista

en: Container
gl: Contedor

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Length
gl: Lonxitude

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: configure
gl: configurar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: print
gl: imprimir

en: Company
gl: Compañía

en: Configuration
gl: Configuración

en: Destination
gl: Destino

en: Class
gl: Clase

en: Order
gl: Orde

en: Container name
gl: Nome do colector

en: Package ID
gl: Papel

en: Package type
gl: mensaxes !type

en: Ship date
gl: !date — !username

en: Save shipment
gl: Gardar rol

en: Product class
gl: (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: Manage classes
gl: Xestionar as clases
