Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Priority
he: עדיפות

en: view
he: צפיה

en: Container
he: מיכל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Length
he: אורך

en: Dimensions
he: מימדים

en: configure
he: הגדרות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Company
he: חברה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Destination
he: יעד

en: Order
he: סידור

en: Rules
he: כללים

en: Units
he: יחידות

en: Requirements
he: דרישות

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Feet
he: רגל

en: Container name
he: שם המיכל

en: Invalid e-mail address.
he: כתובת אימייל אינה תקינה.

en: Ship date
he: תאריך משלוח

en: Centimeters
he: ס"מ

en: Millimeters
he: מ"מ

en: View orders
he: צפיה בהזמנות

en: Manage classes
he: ניהול מחלקות

en: package
he: חבילה
