Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Priority
hr: Prioritet

en: view
hr: prikaz

en: Container
hr: Kontejner

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Length
hr: Dužina

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: configure
hr: prilagodi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Destination
hr: Odredište

en: Order
hr: Redoslijed

en: Container name
hr: Naziv spremnika
