Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Container
jv: Kontainer

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: configure
jv: konfigurasi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Order
jv: Urutan

en: Container name
jv: Jeneng Kontainer
