Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Length
ka: სიგრძე

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი
