Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: configure
kk: баптау

en: Container name
kk: Контейнер атауы
