Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: view
km: មើល​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Order
km: លំដាប់

en: Container name
km: ឈ្មោះ​ប្រអប់
