Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en:  and
kn:  ಹಾಗು

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: print
kn: ಮುದ್ರಿಸು

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Inches
kn: ಇಂಚುಗಳು

en: Container name
kn: ಕಂಟೇಯ್ನರ್

en: Centimeters
kn: ಸೆಂಟಿಮೀಟರುಗಳು

en: Millimeters
kn: ಮಿಲಿಮೀಟರುಗಳು
