Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: configure
ku: سازبکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Order
ku: ڕیز

en: Container name
ku: ناوی کۆگا
