Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Container
lt: Konteineris

en: Containers
lt: Konteineriai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Length
lt: Ilgis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Company
lt: Įmonė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Class
lt: Klasė

en: Order
lt: Tvarka

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: Invalid e-mail address.
lt: Klaidingas el. pašto adresas.

en: Package ID
lt: Pakuotės ID

en: Package type
lt: Pakuotės tipas

en: Ship date
lt: Siuntimo data

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Save shipment
lt: Išsaugoti siuntimą

en: Product class
lt: Prekės klasė

en: View orders
lt: Peržiūrėti užsakymus

en: Manage classes
lt: Tvarkyti klases

en: conditions
lt: sąlygos
