Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Priority
lv: Prioritāte

en: view
lv: skatīt

en: Container
lv: Konteiners

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en:  and
lv:  un

en: Length
lv: Garums

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: configure
lv: konfigurēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: print
lv: drukāt

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Order
lv: Secība

en: Units
lv: Vienības

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Container name
lv: Konteinera nosaukums

en: Invalid e-mail address.
lv: Nepareiza e-pasta adrese.

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Product class
lv: Produkta klase

en: View orders
lv: Apskatīt pasūtījumus
