Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: view
ml: കാണുക

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
