Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: configure
mn: тохируулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Order
mn: Дараалал
