Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: view
mr: दाखवा

en: Container
mr: प्रभाग

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en:  and
mr:  आणि

en: Length
mr: लांबी

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Configuration
mr: संरूपण
