Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
