Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: configure
nn: konfigurer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Class
nn: Klasse

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Container name
nn: Behaldarnamn
