Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Priority
oc: Prioritat

en: view
oc: veire

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en:  and
oc:  e

en: Length
oc: Longor

en: configure
oc: configurar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Company
oc: Societat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Order
oc: Òrdre

en: Rules
oc: Règlas

en: Units
oc: Unitats

en: Inches
oc: Poces

en: Feet
oc: Pès

en: Container name
oc: Nom del contenidor
