Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Name
os: Ном
