Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: Order
ps: اوډون
