Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Priority
pt: Prioridade

en: view
pt: ver

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en:  and
pt:  e

en: Length
pt: Comprimento

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: configure
pt: configurar

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Company
pt: Empresa

en: Configuration
pt: Configurações

en: Destination
pt: Destino

en: Class
pt: Classe

en: Order
pt: Pedido

en: Rules
pt: Regras

en: Units
pt: Unidades

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Inches
pt: Polegadas

en: Feet
pt: Pés

en: Installation
pt: Instalação

en: Container name
pt: Nome da categoria

en: Invalid e-mail address.
pt: Endereço de e-mail inválido.

en: Package ID
pt: ID do pacote

en: Package type
pt: Tipo do pacote

en: packing slip
pt: guia de remessa

en: Ship date
pt: Data de envio

en: Ubercart - fulfillment
pt: Ubercart - completude

en: Centimeters
pt: Centímetros

en: Millimeters
pt: Milímetros

en: Save shipment
pt: Salvar entrega

en: Product class
pt: Classe do produto

en: View orders
pt: Ver pedidos

en: Manage classes
pt: Gerenciar classes

en: Meters
pt: Metros

en: Capacity
pt: Capacidade
