Ubercart Stamps.com Shipping Labels (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (52 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Priority
ru: Приоритет

en: view
ru: представление

en: Container
ru: Контейнер

en: Containers
ru: Контейнеры

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en:  and
ru:  и

en: Length
ru: Длина

en: Dimensions
ru: Размеры

en: configure
ru: настроить

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: print
ru: печать

en: Company
ru: Компания

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Destination
ru: Место назначения

en: Class
ru: Класс

en: Order
ru: Порядок

en: Rules
ru: Правила

en: Units
ru: Единицы

en: Requirements
ru: Требования

en: Parcel Post
ru: Почтовая служба

en: Media Mail
ru: Мультимедийная почта

en: Inches
ru: Дюймы

en: Feet
ru: Футы

en: Installation
ru: Установка

en: Container name
ru: Название контейнера

en: Invalid e-mail address.
ru: Некорректный e-mail адрес.

en: Package ID
ru: ID посылки

en: Package type
ru: Тип посылки

en: packing slip
ru: Информация для упаковки

en: Ship date
ru: Дата отправки

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Centimeters
ru: Сантиметры

en: Millimeters
ru: Миллиметры

en: Save shipment
ru: Сохранить отправку

en: Product class
ru: Класс товара

en: View orders
ru: Просмотр заказов

en: Manage classes
ru: Управление классами

en: conditions
ru: условия

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Meters
ru: Метр

en: Capacity
ru: Вместимость

en: Container type
ru: Тип контейнера
